zaposleni

Naš naslov:
  • Cesta na Brdo 85, 1000 Ljubljana

Kontakt:
Telefon:
  • 01/436 34 76

    01/436 33 14

peter potokar
Peter Potokar – direktor
email: peter.potokar@potokar.si

janez potokar
Janez Potokar – lastnik
email: janez.potokar@potokar.si

Toni
Toni Jemec – nabava
email: toni.jemec@potokar.si
– Walker – izpušni sistemi
– SKF – napenjalci, kolesni ležaji, homokinetični zglobi, polosi, manšete
– Gates – jermena, termostati
– SWAG – zavorni diski, ploščice, olja, razni rezervni deli
– Sidem – deli podvozja
– Fiaam – filtri
– Meca Filter – filtri
– Misfat – filtri
– HiFi – filtri
– Blue Print – deli za Azijska vozila
– Ashika – deli za Azijska vozila
– Kavo Parts – deli za Azijska vozila
– SIL Saleri – vodne črpalke
– Aisin – sklopke in vodne črpalke
– Hidria – grelne svečke
– LPR – zavorni sistemi
– Waeco – kondenzatorji klime
– Exedy – sklopke
– KM Gremany – sklopke
– BTS Turbo – turbine
– Bugiad – turbo cevi

maja potokar
Maja Potokar – nabava
email: maja.potokar@potokar.si
– Monroe – amortizerji, vzmeti, plinske vzmeti, deli podvozja
– Lesjofors – vzmeti, plinske vzmeti
– Corteco – tesnila, kabinski filtri
– Delco Remy – volanski drogi, zavorne klešče, alternatorji, zaganjači
– Bremi- avtoelektrika
– Topran – rezervni deli
– Thule – strešni kovčki in prtljažniki
– G3 – strešni kovčki in prtljažniki
– originalni rezervni deli PSA

stefan lorber
Štefan Lorber – komercialist / potnik, nabava
email: stefan.lorber@potokar.si
gsm: 031 649 181
– Budweg – zavorne klešče, zavorne gumice in batki
– Frenkit – zavorne gumice in batki

tomaz potokar
Tomaž Potokar – komercialist / potnik
email: tomaz.potokar@potokar.si
gsm: 041 387 843

andrej potokar
Andrej Potokar – komercialist / klicni center
email: andrej.potokar@potokar.si

milan petrinjak
Milan Petrinjak – komercialist / klicni center
email: milan.petrinjak@potokar.si

no picture
Polona Marolt – domača nabava
email: polona.marolt@potokar.si

andrej dolenec
Andrej Dolenec – domača nabava
email: andrej.dolenec@potokar.si

no picture
Majda Rihtar – računovodstvo
email: majda.rihtar@potokar.si

no picture
Linda Zorč – računovodstvo
email: linda.zorc@potokar.si